Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky

Mistrovství České Republiky ve Světlé nad Sázavou

Děvčata se zúčastnila svého historicky prvního Mistrovství Republiky v Synchronizovaném bruslení. Ve své kategorii skončila na krásném pátém místě. Před samotným zahájením závodu předvedla děvčata svoji exhibici, která se jim moc povedla.

 

 

 

1.závody Santa Claus Cup Brno

Holčičky se zúčastnily historicky svých prvních závodů v synchronizovaném krasobruslení. Kvůli věkovému omezení mohly startovat pouze děvčata, kterým bylo před začátkem sezony 7 let a více. Tudíž se výběr trenérce dosti zúžil a závodu se zúčastnilo 16 děvčat plus náhradnice.

Závodů se v předvánočním čase zúčastnily vsechny týmy z naší republiky. Byla to závodní premiéra této sezóny pro všechny týmy. Programy nebyly nacvičené ještě na 100%,ale to nikomu nevadilo.

Celým závodem se prolínala vánoční atmosféra, která byla velice příjemná. Gemini se zúčastnily slavnostního ceremoniálu s prskavkami a na závěr předvedly svou volnou jízdu a krásnou exhibici, v již kompletním počtu - 32 děvčat!!!!!!!!! - byl to český rekord v počtu závodnic při sestavě na ledě. Vystoupení mělo velký ohlas a celá republika naám drží palce v našem projektu " pyramidová výuka bruslení pro synchro" / tj. neustálé dooplňování bruslařů a vytváření nových týmů /.

 

Zdobení Vánočního Stromečku

Holčičky opět zdobily  stromečk svými vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Tentokrát byl stomeček umístěn v malé tréninkové hale na ochozu.

 

Na zimák přišel i Čert s Mikulášem a Andělem

Letos se za holčičkami přišli podívat čerti s Mikuzlášem a Andělem. Meli připravené 2 knihy : jednu hříchů a jednu dobra...... Holčičky dostaly balíčky s ovocem a dobrotami,ale ještě před tím  musela každá ukázat v čem se právě zlepšila..... Všichni si užily spousty legrace a tímto děkujeme všem rodičům, kteří se na akci podíleli - jak osobně, tak dary do balíčku......

 

Halloween

Naše malé krasobruslařky osalvily Halloween opravdu stylově :)

Cesta ze školy na zimák

Cesta ze školy na zimák se spolužáky hokejisty......

Halloween na zimáku v Jihlavě

Sezóna 2014/2015

Tréninnky pro tuto sezónu:

Pondělí  12:45 - 14:00  led 1.C,2.A              14:15 -15:00 suchá příprava - tělocvična HZS

Středa 12:45 - 14:00   led 1.C,3.A              14:15 - 15:00 suchá příprava - tělocvična HZS

Čtvrtek 12:45 - 14:00 led 2.A,3.A              15:00 - 16:30 balet prof. Bubníková - baletní sál ZŠ Seifertova

Pátek    12:45 - 14:00  led 1.C,2.A,3.A        14:15 - 15:00 suchá příprava - HZS

 

Případné změny dle info meilu od trenérek.

Letní příprava

Opět pokračujeme v rámci letní přípravy v baletní průpravě pod vedením Prof. Hany Bubníkové ! Jsme rády, že se učíme základní baletní abecedu od paní mistrové z Janáčkova divadla v Brně :)

http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/sbirala-medaile-a-tancila-i-v-labutim-jezeru.html

http://www.denik.cz/galerie/pondeli_regiony_300112.html?mm=3542887

http://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/?acc=profil_osobnosti&load=17265

Trénink na suchu s pejskem paní trenérky

 

 

Závody Jihlavský Ježek 2014

Jubilejní dvacátý ročník klání v synchronizovaném bruslení pod názvem Jihlavský ježek přivítal hned 27 účastníků ze 4 zemí Evropy. Samotných závodů se zůčastnila naše paní trenérka Linda se svým týmem zkušených závodnic N’Ice Age. Skončily na úžasném třetím místě a holčičky jim moc fandily.

Holčičky se letos zatím postaraly o úžasnou reprezentaci našeho oddílu Gemini ve formě "předskokana" závodů, kdy předvedly své parádní číslo na skladbu Či a či a či či či. Skladbu nacvičily společně se svými spolužačkami ze sportovních tříd  - gymnastkami. Jednalo se tak o zvláštní uskupení na ledě, prolínající jak krasobruslení tak moderní gymnastiku. Vystoupení mělo veliký ohlas.

Holčičky také uvedly na ledovou plochu všech 27 závodících týmů - a braly to velmi zodpovědně..... :)

Po každé jízdě také poctivě hledaly, co upadlo nebo bylo straceno..... Některé, to pojaly jako exhibici.... :)

Why not synchro 2018?

Téměř 500 závodnic, včetně našich Gemini, zatančilo spontánní tanec na ledě, aby podpořilo mezinárodní akci zvanou "Why not synchro 2018?"  Na každém mezinárodním závodě v synchornizovaném bruslení se v letošní sezóně uskuteční něco specielního, aby si mezinárodní olympijský výbor konečně uvědomil a rozhodl příjmout tuto krásnou a náročnou krasobruslařskou disciplínu mezi olympijské sporty! Letos asi nejvtipnější akce na podporu této myšlenky bylo vystoupení nejlepších krasobruslařů v čele s naším mistrem republiky a mistrem Evropy, Tomášem Vernerem. Na právě ukončeném mistrovství světa v italském Courmayeur předvedli  výborné číslo ...

Sladký sponzorský dar od firmy LAPEK, a.s.

Děkujeme za sponzorský dar ve formě 50ks koblížků firmě LAPEk, a.s. . Děvčata si na nich pochutnala při karnevalu na ledě, který jim nachystala jejich paní trenérka.

 

Článek o malých krasobruslařkách

Už se o nás píše na webových stránkách našeho klubu HC Dukla Jihlava! Vzpomínáme na nejkrásnější sobotu tohoto roku :)

Krasobruslařky Dukly vystoupily v Olympijském parku na Letné

Tři týmy jihlavských krasobruslařek vystoupily během závěrečného olympijského víkendu v Olympijském parku Soči - Letná 2014. V Praze si užily olympijskou atmosféru, nejmladší děvčata z týmu Gemini si z hlavního města odvezla "olympijské" medaile.


"Na výjimečném projektu, který v Praze vznikl, se za téměř letního počasí představily tři jihlavské týmy: juniorky Starlets předvedly své závodní programy. Velký potlesk diváků sklidil nový jihlavský tým N´Ice Age, který tvoří bývalé závodnice jihlavského oddílu krasobruslení. Slavnostní atmosféru si užily nejvíce naše nejmladší bruslařky, členky týmu Gemini. V počtu 26 děvčat se v nových šatičkách nezalekly početného publika, ani televizních štábů České televize. Bez chyb a s úsměvem zajely své exhibiční vystoupení na písničku Či a či a čičiči a obdržely svoje první olympijské medaile," popisuje slavnostní víkend jedna z trenérek jihlavských krasobruslařek Linda Haferníková.

Olympijský park v Praze na Letné byl otevřen u příležitosti Zimních olympijských her v Soči na začátku února. Během tří týdnů jej navštívilo téměř 400 tisíc fanoušků. V areálu měli možnost vyzkoušet si řadu zimních sportovních disciplin, setkat se s úspěšnými sportovci či sledovat živé přenosy z olympiády.

 První "jarní" trénink

Už se blíží jaro a pomalu se přesouváme na suchý trénink do parku vedle stadionu!

Zimní olympiáda Letná / Soči 2014

Gemini se v plném počtu předvedly v olympijském parku na Letné v Praze.

Užily jsme si atmosféru zimní olympiády v Soči a vyjezdily jsme si naší první historickou medaili, a zrovna olympijskou!
To není špatný začátek kariéry :)

Praha 2014

Odjezd do Prahy na vystoupení je v 6:45 od HZS Jihlava.

Naše vzory.... :)

Naše trenérka Linda si založila tým veteránek - N´Ice Age, aby si také vyzkoušela, jaké to je, být v tréninku :) Moc jim fandíme!

Trénink na suchu v tělocvičně

Cvičíme na suchu s asistentkou trenéra, Ester Petschenkovou. Dnes s námi Esterka hrála legrační hry a zapotily jsme se v teploučké tělocvičně na HZS :) Rodiče mezi tím schůzovali s naší trenérkou Lindou, a probrali samé důležité věci :)

             Zimní olympiáda mládeže 2014

V Jihlavě proběhla zimní olympiáda mládeže v ledním hokeji. Sice jsme přišli o několik tréninků, ale atmosféra z přítomnosti vybraných sportovců z Vysočiny byla velmi hezká. Těšíme se na další olympiádu mládeže a doufáme, že se budeme moci zúčastnit :)

Leden 2014 - trénink

Na dnešní trénink děvčat ze sportovních tříd ZŠ Seifertova a skupiny Gemini se přišla podívat bývalá paní ředitelka Stanislava Prokešová, spolu se svoji dobrou přítelkyní a kolegyní, profesorkou Hanou Bubníkovou, naší paní baletkou :) Děti dostaly velkou pochvalu nejen za krásné vysvědčení, ale i za pěknou holubičku na ledě :)

 

Sponzorský dar - nový BOTNÍK na brusle

Děkujeme za sponzorský dar rodině od Sandry Makové, zejména jejímu dědečkovi panu Kuřítkovi, který zadal svým účňům vyrobit tento krásný botník na brusle! Naše nejmladší krasobruslařky jsou díky tomu samostatné a dokažou už v tak ranném věku udržet pořádek v šatně! Bravo!
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Prověrky prosinec 2013

Další prověrky budou již v předvánočním období a ponesou se v duchu Mikuláše / Ježíška ..... . Termín  bude upřesněn....

Děti se mohou těšit na balíčky plné překvapení!!!

 

Focení na kalendář a zdobení stromečku

V prosinci se celý oddíl krasobruslení HC DUkly Jihlava fotil na kalendář .... Bylo sice chladno, ale všichni to snad přežili ve zdraví. Fotky jsou umístěné ve fotogalerii. Holčičky z Gemini si ještě večer dozdobily vánoční stromeček umístěný na hlavní vrátnici stadionu. Každá měla vlastnoručně vyrobenou ozdobu ve stylu "krasobruslařky" ... Nejstylovější ozdobu vyrobila paní trenérka, tzv. "Gemini style" .... :) - a vlastnoručně ji připevnila na stromeček.

TOPlist